Úcta k tělu
masáže pro pohodu a zdraví

Hlavní menu

Reiki

Reiki je univerzální léčivá energie. Rei znamená vesmírný, životadárný a Ki znamená energie, vzduch, dech. Touto energií jsme obklopeni a kdokoli z nás ji může používat pro sebe i pro pomoc druhým.

Práce s Reiki vede k harmonizaci organismu, odstranění bolesti a blokád v těle, uvolnění emocionálních tlaků a současně má pozitivní vliv na psychiku člověka. Umožňuje hlubokou relaxaci, aktivuje samoléčebný proces těla a rozšiřuje mimosmyslové vnímání.

Ošetření energií Reiki se provádí kontaktním způsobem přikládáním rukou přímo na tělo nebo těsně nad něj. Je však možné posílat energii i na dálku a ošetření provádět i bez fyzické přítomnosti klienta.

Pracovat s Reiki znamená dodávat tuto čistou energii všem orgánům těla, a tím umožnit jejich správnou funkci. Tělo samo nejlépe ví, kde začít se samoléčbou, a začne čištěním nejvíce postižených orgánů. Uvolňováním fyzických bloků dochází souběžně k uvolňování emocionálního napětí. U ošetřované osoby tak může dojít k nejrůznějším reakcím, které je potřeba nechat odeznít.

Použití energie Reiki má svá pravidla. Prvním z nich je žádost o pomoc. Člověk si musí být jist, že si pomoc opravdu přeje, že chce sám aktivně spolupracovat a že si je vědom své odpovědnosti za své zdraví. Reiki člověku poskytuje návod, co dělat, aby se uzdravil, ne však způsobem „dám ti prášek a ty se uzdravíš“. Poskytne návod, který člověk musí pochopit a následně podle něj jednat. Je třeba přijmout fakt, že „samo to nepůjde“.

Tato energie nemůže nikomu ublížit!

Energii Reiki může přijímat a cítit každý, předávat ji však může jen člověk zasvěcený do Reiki.

Ceník

  • 30 minut – 300,- Kč
  • 60 minut – 500,- Kč

Masérka Markéta Vondráčková

Markéta Vondráčková

Adresa:

Na Petřinách 39,
Praha 6

Tel.: +420 732 461 999

E-mail: marketa@ucta-k-telu.cz

Vyberte si z nabídky masáží nebo reikiobjednejte si příjemné, uvolněné chvíle. Zastavte se v denním shonu a udělejte si čas pro své zdraví a pohodu.

Těším se na Vás!