Úcta k tělu
masáže pro pohodu a zdraví

Hlavní menu

Medová masáž

Medová masáž je vysoce účinná detoxikační metoda, která uvolňuje a odstraňuje toxické látky nahromaděné v tkáních a kloubech.

K masáži se používá rozehřátý med, který se nanáší na záda, stehna nebo bolavé klouby. Pomalými pohyby se pak vmasíruje do pokožky. Během masáže se z těla vyplavují toxiny a v závislosti na jejich množství a rychlosti uvolňování mění med svoji konzistenci i barvu. Pravidelnou masáží lze zbavit tělo nežádoucích látek, které se léta hromadí v organismu a bývají uloženy hluboko v těle.

Med obsahuje důležité vitamíny, minerální látky, stopové prvky, rostlinné silice a enzymy, které se v průběhu masáže vstřebávají do těla. Proto tato masáž významně prospívá našemu imunitnímu systému a má pro tělo vysoce léčivé účinky.

Celková masáž trvá 20 až 60 minut. Při první návštěvě je vhodné provádět pouze 20ti minutovou masáž. V případě obtíží lze masáž aplikovat 1–2x týdně. Jako prevence postačí aplikace 1x měsíčně. Při dlouhodobém několikaletém používání této masáže lze zbavit tělo toxinů téměř úplně.

Medová masáž má i kosmetické účinky, které se při pravidelné aplikaci na stehnech a hýždích projeví úbytkem celulitidy.

Kontraindikace

  • alergie na včelí med
  • cukrovka

Ceník

  • 30 minut – 300,- Kč
  • 45 minut – 400,- Kč
  • 60 minut – 500,- Kč

Masérka Markéta Vondráčková

Markéta Vondráčková

Adresa:

Na Petřinách 39,
Praha 6

Tel.: +420 732 461 999

E-mail: marketa@ucta-k-telu.cz

Vyberte si z nabídky masáží nebo reikiobjednejte si příjemné, uvolněné chvíle. Zastavte se v denním shonu a udělejte si čas pro své zdraví a pohodu.

Těším se na Vás!